Ubezpieczenia dla Ciebie – Bielsko-Biała i okolice

Ubezpieczenie życia

Chcesz zapewnić bliskim bezpieczeństwo finansowe, zadbać o bezpieczny start dzieci w dorosłość i o swoje przyszłe finanse - wybierz indywidualne ubezpieczenie na życie. Dobrze dobrana polisa na życie zabezpieczy spłatę kredytu. Polisa posagowa przyda się Twojemu dziecku. Ubezpieczenie na życie może być również doskonałym sposobem lokowania i pomnażania kapitału.

Tradycyjne ubezpieczenia na życie

Są to polisy na życie zapewniajace ochronę finansową oraz ochronno-oszczędnościowe. Ich celem jest zapewnienie świadczenia najbliższym na wypadek śmierci ubezpieczonego. Wypłata świadczenia umożliwia spłatę zobowiązań – kredytów oraz podatków spadkowych. Polisy tradycyjne pozwalają także budować kapitał na przyszłość. Jest on wypłacany, np. po osiągnięciu przez Ciebie określonego wieku.


Ubezpieczenia na życie z funduszem kapitałowym

Indywidualne ubezpieczenia na życie zapewnią Twoim najbliższym ochronę ubezpieczeniową, a Tobie pozwolą zgromadzić kapitał na przyszłość, dając gwarancję utrzymania odpowiedniego standardu życia na emeryturze. Możesz wybrać rodzaj inwestycji i poziom ryzyka. Zawsze będziesz mieć dostęp do swoich pieniędzy.


Polisa posagowa dla dziecka

Chcesz zadbać o przyszłość swojego dziecka? Nowoczesne ubezpieczenie z planem kapitałowym umożliwi Ci zbudowanie kapitału, który pomoże w sfinansowaniu jego edukacji lub usamodzielnieniu się. Jeśli zechcesz, obejmie ochroną nie tylko Ciebie i dziecko ale również Twojego współmałżonka, z którym je wychowujesz. Dzięki temu unikalnemu rozwiązaniu Twoja rodzina zyska zabezpieczenie i pewność, że w razie wystąpienia zdarzeń objętych ubezpieczeniem Towarzystwo Ubezpieczeniowe zadba o zebranie kapitału i wypłacenie go w ustalonym przez Ciebie momencie i formie.


Zapytaj o ubezpieczenie

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Zdarzenia jak zalanie, pożar, przepięcie czy kradzież wcale nie są rzadkością. Z odpowiednim ubezpieczeniem mieszkania lub domu nie musisz się martwić. Odszkodowanie pozwoli Ci odtworzyć utracony majątek.

Ubezpieczenie mieszkania/domu

Niezależnie czy posiadasz mieszkanie czy dom, a może dopiero go budujesz lub chcesz chronić również elementy działki i budynki gospodarcze, garaż - wybierz ubezpieczenie „Pod własnym dachem". Z nim możesz się czuć bezpiecznie. Odszkodowanie nie tylko pozwoli Ci odtworzyć zniszczoną nieruchomość bez uwzględnienia stopnia jej zużycia, ale również pokryje koszty np. akcji ratowniczej.


Ubezpieczenie ruchomości domowych

Nawet jeśli stracisz wszystko, co masz, ubezpieczenie ruchomości domowych i stałych elementów wykończeniowych "Pod własnym dachem" pozwoli Ci odtworzyć utracone mienie. Dodatkowo otrzymasz bezpłatne ubezpieczenie „Home Assistance” gwarantujące pomoc w trudnych sytuacjach. Zapewnia ono też dostęp do bezpłatnych porad prawnych.


Ubezpieczenie z cesją na bank - "pod kredyt"

Obecnie ponad 60% wszystkich kupowanych mieszkań, finansowanych jest kredytem hipotecznym. Bank w takim wypadku wymaga od kredytobiorcy ubezpieczenia mieszkania/domu od ognia i zdarzeń losowych z cesją na bank. Proponuję jedno z najtańszych ubezpieczeń na rynku w tym zakresie.


Zapytaj o ubezpieczenie

Ubezpieczenia w podróży

Masz zamiar odkrywać nowe miejsca i kultury a może wyjeżdżasz za granicę służbowo? Niezależnie, czy planujesz wypoczynek czy podróż związaną z pracą, potrzebna Ci będzie ochrona przed skutkami nieprzyjemnych zdarzeń, które mogą Cię spotkać. Ubezpieczenia turystyczne pozwolą Ci spokojnie zwiedzać świat lub pracować.

Podróż zagraniczna

Lubimy zwiedzać obce kraje, jeśli wszystko przebiega po naszej myśli. Gorzej, gdy w trakcie wymarzonej wycieczki lub podróży służbowej zdarzy się nam jakiś wypadek, zachorujemy, zaginie nam bagaż lub nagle musimy zmienić plany i odwołać rezerwację. By nie być narażonym na niepotrzebny stres i koszty najlepiej wcześniej zawrzeć ubezpieczenie w podróży zagranicznej.


Podróż krajowa

Wyjeżdżając za granicę chcemy czuć się bezpiecznie i mieć pewność, że możemy liczyć na pomoc w razie przykrych niespodzianek. Dlaczego podróżując po Polsce mielibyśmy czuć się mniej komfortowo? Ubezpieczenie w podróży na terytorium RP, to oferta przeznaczona dla osób mieszkających w Polsce, które podróżują prywatnie lub służbowo po kraju.


Ubezpieczenie turystyczne dla cudzoziemców

to oferta dla cudzoziemców, podróżujących poza krajem swojego zamieszkania. Ochrona może obejmować Polskę, terytoria państw należących do układu z Schengen czy też terytoria wszystkich państw świata. Dużą zaletą tego ubezpieczenia jest brak konieczności przyjeżdżania na komisję lekarską do Polski w wypadku wypłaty świadczenia z tytułu trwałego uszczerbku na zdrowiu.


Zapytaj o ubezpieczenie

Ubezpieczenia samochodowe

Ubezpieczenie OC samochodu jest obowiązkowe. Warto jednak zadbać również o ubezpieczenie Autocasco na wypadek kradzieży, zniszczenia lub uszkodzenia samochodu bądź jego wyposażenia. Podczas wypadku lub awarii w trasie nieocenione okazują się usługi assistance. Dokonując wyboru ubezpieczyciela samochodu, warto zwrócić uwagę na zakres ubezpieczenia i jakość likwidacji szkód komunikacyjnych.

OC - ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej.

Wartość ubezpieczenia OC doceniamy wtedy, gdy jako posiadacz lub prowadzący pojazd wyrządzimy komuś szkodę, za którą nie musimy płacić z własnej kieszeni. Na obniżenie składki wpływa: Bezszkodowy przebieg ubezpieczenia Maksymalna 60-procentowa zniżka składki za bezwypadkową jazdę jest oferowana właścicielom pojazdów legitymującym się ośmioletnim okresem bezwypadkowej jazdy. Kontynuowanie ubezpieczenia Zniżka za kontynuację przyznawana jest zarówno w wypadku zawarcia z kolejnej umowy ubezpieczenia tego samego pojazdu przez tego samego właściciela, jak również w wypadku, gdy po sprzedaży pojazdu właściciel ubezpieczy kolejny, nowo nabyty pojazd.

AC - ubezpieczenie autocasco.

Możliwość wyboru zakresu ubezpieczenia najbardziej odpowiadającego potrzebom. Bezpłatna ochrona „Car Assistance” dołączana do pełnego wariantu ubezpieczenia. To atuty ubezpieczenia „Autocasco”. Powody dla których kupujemy ubezpieczenie autocasco: Ubezpieczenie AC w to pełna ochrona przed skutkami uszkodzenia, zniszczenia, utraty pojazdu lub jego wyposażenia, bezpłatna pomoc drogowa w ramach Car Assistance oraz porada prawnika dzięki ubezpieczeniu "Informacja prawna", firma ubezpieczeniowa ponosi odpowiedzialność za szkody zaistniałe w kraju i za granicą, Zawarcie AC daje podstawę do 10% zniżki w OC komunikacyjnym dla pojazdów osobowych, Można zachować zniżki za bezszkodową jazdę pomimo zgłoszenia szkody polegającej na naprawie lub wymianie szyby oraz utrzymać wartość rynkową pojazdu z dnia zawarcia umowy ubezpieczenia przez cały okres ubezpieczenia AC, dzięki wykupieniu dodatkowych klauzul: Ubezpieczenie szyb Stała wartość rynkowa. Ochrona ubezpieczeniowa obejmuje zdarzenia zaistniałe na terytorium Polski oraz następujących krajów: basenu Morza Śródziemnego (oprócz Algierii, Libii), europejskich (na terytorium Białorusi, Ukrainy, Mołdawii i europejskim Rosji ochroną ubezpieczeniową nie są objęte szkody powstałe wskutek kradzieży pojazdu).

Car Assistance.

Posiadacze ubezpieczenia Car Assistance mają zapewniona wszechstronną pomoc w razie wypadku, awarii, kradzieży samochodu w czasie podróży na terytorium Polski oraz w państwach Europy objętych systemem „Zielonej Karty”. Car Assitance to dobra opieka 24 godziny na dobę.


Zapytaj o ubezpieczenie

Nasi Partnerzy

© 2016 Solidne-Ubezpieczenie.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone