Ubezpieczenia dla firm – Bielsko-Biała i okolice


Zabezpiecz z nami
swoją firmę!


Stwórz ubezpieczeniową tarczę chroniącą od odpowiedzialności cywilnej oraz zabezpieczającą majątek twojej firmy.

Otocz ubezpieczeniowym parasolem zdrowie i życie twoich pracowników oraz ich rodzin.

Zobacz jakim ubezpieczeniem możemy objąć twoją firmę!

Ubezpieczenie firmy stanowi solidną podstawę każdej działalności gospodarczej, a jego zakres jest bardzo szeroki i elastyczny. Ubezpieczenie to chroni: budynki, lokale, rzeczy ruchome, nakłady inwestycyjne. Oferta umożliwia swobodne dopasowanie zakresu ubezpieczenia do wymagań przedsiębiorcy. Zakres ubezpieczenia poczynając od ubezpieczenia pożaru może zawierać całą gamę ryzyk nazwanych i obejmować ochroną również ryzyka nienazwane.

Prowadzenie firmy oznacza m.in. branie na siebie odpowiedzialności. Istnieją sytuacje, w których popełnienie błędu pociąga za sobą wyjątkowo dotkliwe, finansowe skutki. Od takich zdarzeń warto się ubezpieczyć. Pośród różnych ubezpieczeń stanowiących propozycję dla przedsiębiorców znajdują się ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej:

 • z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej i posiadania mienia z możliwością rozszerzenia o ryzyka dodatkowe, m.in. OC za produkt, OC najemcy, OC pracodawcy itp.;
 • członków zarządów i rad nadzorczych spółek kapitałowych, IPO
 • zawodowej, czyli ubezpieczenia obowiązkowe wynikające z Rozporządzenia Ministra Finansów;
 • zakładów opieki zdrowotnej (ubezpieczenia dobrowolne zawierane indywidualnie).
 • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne to propozycja dla firm, które chcą zapewnić swoim pracownikom i ich rodzinom kompleksową opiekę medyczną. Bogata i elastyczna oferta umożliwia wybór optymalnego programu, jeśli chodzi o oczekiwania pracodawcy i pracowników. Pracownikom firmy i członkom ich rodziń ubezpieczenie to daje poczucie bezpieczeństwa, szybki i bezgotówkowy dostęp do lekarzy, badań laboratoryjnych i diagnostycznych, profesjonalną i kompleksową poradę wysoko wykwalifikowanej kadry medycznej, możliwość leczenia w prywatnych zakładach opieki lekarskiej w ponadstandardowych warunkach. Pracodawcy, który jest ubezpieczającym, daje niezwykle efektywne narzędzie wspomagające działania w sferze polityki personalnej i umacnia jego pozycję na rynku pracy.

  Grupowe ubezpieczenie na życie to doskonały sposób na zabezpieczenie życia i zdrowia pracowników firmy oraz członków ich rodzin. Ubezpieczenie to daje również możliwość gromadzenia środków na przyszłość. Towarzystwo ubezpieczeniowe proponuje gamę umów dodatkowych, które dają poczucie stabilności, bezpieczeństwa pracownikom i członkom ich rodzin. Nowoczesne i dobrze dobrane ubezpieczenie grupowe na życie spełni oczekiwania każdego pracownika i może być doskonałą alternatywą dla klasycznych programów zabezpieczenia socjalnego. Grupowe ubezpieczenie na życie zwiększa atrakcyjność warunków zatrudnienia w danej firmie. Daje pracownikom dodatkowy pakiet różnorodnych świadczeń.

  Kim jesteśmy

  Jesteśmy grupą licencjonowanych agentów ubezpieczeniowych. Dostarczamy usług ubezpieczeniowych dla osób prywatnych oraz firm. Posiadamy przedstawicielstwo wielu wiodących firm ubezpieczeniowych i wybieramy z ich ofert najkorzystniejsze rozwiązania.

  Skontaktuj się z nami

  Ubezpieczenie w twojej okolicy

  Bielsko-Biała, Czechowice-Dziedzice, Wilamowice, Kęty, Żywiec, Goczałkowice-Zdrój, Pszczyna, Tychy, Cieszyn

  Wyszukiwane hasła

  ubezpieczenie mieszkania Bielsko, ubezpieczenie domu Bielsko, ubezpieczenie samochodu Bielsko, ubezpieczenie turystyczne Bielsko, ubezpieczenie majątku Bielsko, ubezpieczenie firmy bielsko, ubezpieczenie podróży Bielsko, ubezpieczenie na życie Bielsko


  Nasi partnerzy

  © 2016 Solidne-Ubezpieczenie.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone